Ініціатори проекту Грінвейс в Україні

Громадська організація “Зелені Шляхи України” / Greenways Ukraine, Україна
Громадська організація, яка займається системним розвитком та популяризацією дружніх для природи активних видів відпочинку та екологічного туризму. Одними із напрямків діяльності є підтримка стійкого розвитку природних та історико-культурних територій через тісну співпрацю з ними, співпрацю з органами місцевого самоврядування та місцевими громадами.

for_site

Туристичне товариство «Карпатські стежки»

«Туристичне товариство «Карпатські стежки» – це неприбуткова громадська організація, яка створена, щоб об’єднати в одну велику спільноту небайдужих любителів гір, забезпечити сталий розвиток активного туризму та збереження природи в Українських Карпатах. Основними напрямками діяльності організації є відновлення та утримання туристичних маршрутів і притулків та організація екологічних акцій на території Українських Карпат.

Stezhky logo

Асоціація екологічного партнерства, Польща

Програма Greenways у Центральній та Східній Європі ініційована Асоціацією екологічного партнерства, яка об’єднує шість фундацій, що працюють у Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині, Румунії та Болгарії. Польським партнером ініціативи є Фундація Fundusz Partnerstwa – організація, яка з 2004 р. підтримує і активізує локальну громадськість на теми охорони навколишнього середовища і сталого розвитку.EPA-logotype-stamp-RGB

Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу