Новини

В рамках проєкту "Підтримка природоохоронних територій України" (Support to nature protected area) cтартує конкурс громадських ініціатив у Карпатах. Гранти до 5 000 Євро.

Підтримуються ініціативи, які відповідають, принаймні, одній з нижче вказаних вимог, а саме:
- повинні сприяти збереженню природи;
- направлені на збалансований соціально-економічний розвиток прилеглих територій;
- попередження екологічного забруднення.

Напрямки
- Наукова та еколого-просвітницька діяльність
- Економічний розвиток на місцевому рівні
- Розвиток та підтримка дружнього до природи туризму
- Сприяння сталому розвитку органів місцевого самоврядування

Хто може брати участь у конкурсі?
• органи місцевого самоврядування та виконавчої влади;
• комунальні заклади;
• організації громадянського суспільства (громадські організації, об’єднання, фонди, асоціації, спілки і т.п.);
• навчальні заклади;
• музеї;
• будинки культури;
• бібліотеки;
• приватні підприємці/підприємства;
• релігійні організації.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

52 туристичні стенди на півдні Тернопілля!

Тепле Поділля - ще сто років тому так називали південну частину Тернопільської області. Завдяки своєрідному клімату, великому різноманіттю пам'яток, а також неймовірним ландшафтам і краєвидам, вже тоді ці місця були популярними серед туристів.
Нашим проєктом ми намагаємося активізувати туристичний і волонтерський рух, осучаснити інформаційно об'єкти спадщини, зв'язати їх туристичними шляхами та зробити подорожування більш комфортним. Саме тому, 5-7 листопада 2021 року відбувся черговий етап волонтерських заходів в рамках проєкту "Від мрії до дії", під час якого, трьома паралельними командами було встановлено інформаційні стенди про найцікавіші природні, археологічні, етнографічні, історичні, культурні місця півдня Тернопільської області в межах 13-ти громад. Маємо надію, що інформація на місцях стане в пригоді всім мандрівникам, відкриє багато незнайомого та унікального, а також допоможе спланувати майбутню подорож. Незабаром, про всі ці місця ми розповімо окремо і покажемо їх на мапі. Ну а попереду, на 2022 рік, у нас ще більш амбітні плани, але про це згодом.

Проєкт реалізовано ГО Молодь - майбутнє України в партнерстві з СУМ в Україні та Greenways Ukraine - Зелені Шляхи України за фінансової підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту

Хочемо подякувати великій команді волонтерів і партнерів, підрядникам, місцевому бізнесу та активістам, працівникам і керівникам органів місцевого самоврядування - всім, хто долучався на різних етапах реалізації і готував підгрунтя у попередні роки: Oleksandr Bursanov Павло Приймич Serhii Pidmohylnyi Pavlo Yevtushok Igor Ievtushok Богдан Гавришок Lida Chyr Василь Нестеренко Сергій Глущак Черкас Володимир
Леонід Дудар Тамара Мельник Василь Юрків Людмила Колісник-Немира Volodymyr Shmatko Степан Гречківський Ірина Джуфер Lesia Mandziuk Sveta Dvulit Оксана Ундерко Андрій Крисюк Дмитро Мотринчук Алла Василівна Квач Галина Огородник Дмитро Данчук Віталій Войтухів Світлана Борак. Nazar Kuzma Степан Барна Nazar Iavorskyi Ростислав Яцків База відпочинку Над Стрипою НПП "Дністровський каньйон" Національний заповідник "Замки Тернопілля" Коропецький обласний ліцей-інтернат з ПВФП

-------------------------------------------------------------------
Всеукраїнський проєкт «Від мрії – до дії!», спрямований на підвищення рівня культури волонтерства серед молоді проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Впродовж чотирьох заходів сплавів по річці Дністер, учасники з більшості областей України залучаються до облаштування туристичних та історико – природніх місць вздовж річки Дністер, прибирання сміття на берегах річки в місцях стоянок. Також, для учасників сплавів проводяться гутірки про волонтерство, для того, щоб учасники могли самостійно в подальшому робити такі волонтерські ініціативи та долучалися до вже існуючих.
Учасники проєкту облаштують місця для стоянок та прибирають від засмічення пластика та скла, встановлять 52 інформаційних стенди де розміщена інформація про історико – культурні місця вздовж річки Дністер.
Як зазначає голова громадської організації Євтушок Ігор «Цей проєкт має довгострокові результати, а саме: учасники проєкту зможуть використовувати здобуті знання при плануванні своїх майбутніх волонтерських заходів та поширювати здобуті навички про волонтерську діяльність серед молоді. Облаштовані волонтерами інформаційні стенди та місця для туристичних стоянок будуть використовуватися мандрівниками протягом багатьох років».
Проєкт «Від мрії – до дії!» проводиться громадською організацією «Молодіжна організація «Молодь – майбутнє України» за фінансовою підтримкою Міністерства молоді та спорту України в рамках конкурсу проєктів розроблених інститутами громадського суспільства.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

11 місяці тому

Ivan Liptuga

ТУРИЗМ МОЛДОВА-УКРАИНА

В рамках Программы Европейского союза «Меры по укреплению доверия» Poduri de încredere peste Nistru - Мосты доверия через Днестр, осуществляемой ПРООН в Молдове, National Tourism Organization of Ukraine организовывает завтра совместно с партнерами из Молдовы круглый стол на тему "УСТОЙЧИВЫЙ ТУРИЗМ КАК ДВИЖУЩАЯ СИЛА РЕГИОНАЛЬНОГО РАЗВИТИЯ: ОПЫТ МОЛДОВЫ И УКРАИНЫ".

В круглом столе со стороны Молдовы примут участие представители Делегации ЕС, ПРООН, руководство Агентства по инвестициям Республики Молдова, Центр информации и продвижения туризма в Республике Молдова (CIPT), НПО Агентство инноваций и развития.

Со стороны Украины кроме НТОУ будут выступать и участвовать в технических дискуссиях Maria Yukhnovets и Юлия Кулик от Association of Incoming Tour Operators of Ukraine, Олена Мотузенко от Дороги вина та смаку України, Serhii Pidmohylnyi от Greenways Ukraine - Зелені Шляхи України, и Olexandr Wesselényi от Департамент маркетингу міста та туризму міста Вінниці.

Будем обсуждать:
– Ситуацию в секторе молдавского и украинского туризма и положение предпринимателей в сфере туризма;
– Развитие транснациональных маршрутов из Украины в Молдову и из Молдовы в Украину для въезжающих туристов (с включением основных туристических достопримечательностей на левом берегу) и возможность развития региональных туристических кластеров;
– Роль региональных и локальных DMO в маркетинге и управлении туристическими дестинациями;
– Обмен опытом в развитии различных видов туризма: винный туризм; сельский туризм; экологический туризм; культурный туризм;
– Интеграция общих туристических маршрутов в популярные глобальные онлайн ресурсы и приложения для туристов;

Для всех желающих послушать, на сайте форума tourism.innovation.md и на нашей странице National Tourism Organization of Ukraine будет вестись трансляция мероприятия.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook
Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу