Новини

САТЕЛІТНИЙ РАХУНОК ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА ТУРИСТИЧНИЙ БАРОМЕТР

Раді поділитися з вами новиною про появу в Україні сателітного рахунку в туризмі, який базується на методології та результатах проведеного статистичного аналізу у відповідності до міжнародних рекомендацій ЮНВТО.
Розвиток активного екогічного туризму (як і будь -якого іншого) пов’язується із створенням туристичного продукту, розбудовою туристичної інфраструктури, зростанням інвестиційних надходжень, формуванням і зміцненням іміджу території, низкою рішень щодо урбаністичного дизайну, напрямів і форм промоції. І кожне таке рішення потребує надійного інформаційного забезпечення, що ґрунтується на розрахунку й аналізі кількісних індикаторів, в основі яких лежать статистичні дані. Про це йшлося сьогодні під час онлайн презентації Туристичного барометру в Україні від НТОУ.
Спільнота грінвейсівців радо вітає такі важливі зрушення у статистиці туризму та готова долучитись до подальшої співпраці з усіма залученими у процес.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

СУЧАСНІ ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ТУРИЗМУ

від наших партнерів з AmistadGroup для:
- туристичних міст, регіонів, територіальних громад
- національних парків та заповідників
- музейних об'єктів та скансенів
- лісових господарств
- аеропортів

Цінність компанії:
- авторська платформа Treespot, стабільна і відтестована на сотнях проектів
- єдина система управління даними (CMS) одразу на три пристрої - смартфон, комп'ютер та інформаційний кіоск
- десятки модулів на вибір
- спеціалізація саме в туризмі, навігації, геолокації
- індивідуальний піхід до кожного проекту

Більш детально на сайті: amistadmobile.com/uk
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Приємні звістки маємо для ринку екологічного туризму. Українська компанія Glamping UA виводить у світ нову модель глемпу Safari, яка особлива за своїм функціоналом, з подовженим сезоном використання, адаптується для різного формату гостя і, що важливо, доволі прийнятна по ціні. Щодо останнього, то важливим етапом компанії в комунікації із замовниками є допомога у розрахунках окупності. І, звичайно, індивідуальний підхід до клієнтів.

Модельний ряд Сафарі дозволяє приймати від 2 до 8 людей в одному наметі! В такому глемпі передбачене опалення каміном на дровах, повноцінний санвузол, зона відпочинку навколо каміну, тераса. Такі намети можуть бути встановлені за кілька днів. Камін дає можливість приймати гостей в холодну пору року, та встановлювати в локаціях з обмеженнями електричної мережі.

Зацікавились? Пишіть в особисті повідомлення сторінки Glamping UA або телефонуйте за номером 067 406 00 38

Якщо ви думали про кемпінг, глемпінг, готель, садибу - може варто приглянутись і до цих рішень? 😉 Осінь-зима - найкраща пора підготуватися до наступного туристичного сезону 2021.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Гастро-туристичний "Яблуневий шлях" на Вінничині, створений з ініціативи місцевої громади, поступово набирає все чіткіших обрисів. ... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

КНИГА ПРО ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМ

Днями побачило світ IV актуалізоване видання наших польських колег, авторства Dominika Zareba
У 2021 році будемо планувати візит Домініки до України, з презентацією цієї книги.IV zaktualizowane wydanie "Ekoturystyki" drukuje się 😍!
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook
Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу