Новини

ШЛЯХ CAMINO PODOLICO В УКРАЇНІ

Camino Podolico — перший офіційний піший культурний маршрут, який забезпечує можливість ночівлі на прийнятних відстанях (20-25 км) та підтриманий місцевою владою. Він пролягає через найцікавіші місцини п’ятнадцяти мальовничих населених пунктів Вінницької та Хмельницької областей, ключовими точками серед яких є:

☝️ Вінниця - круте туристичне місто, в якому можна спланувати розваги та відпочинок на будь-який смак на кілька днів. Це одна із двох початкових точок маршруту. Тут тим, хто розпочне свій Шлях Camino Podolico саме з цього міста, у Костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської (вул. Соборна, 12) безкоштовно видають паспорт пілігрима, в який протягом шляху потрібно буде в кожному населеному пункті ставити печатки.
✌️ Бар — мальовниче, спокійне та затишне містечко, з давньою історією та старовинними храмами. Він - друге місто-початок шляху Camino Podolico. У Барській публічній бібліотеці (Майдан Святого Миколая, 30) видають паспорти пілігрима тим, хто розпочне свій маршрут з Бару. А для тих, хто стартує у Вінниці, Бар може стати фінішною точкою маршруту. Їм бібліотека видасть сертифікат про проходження маршруту.
👌 Кам’янець-Подільський — надзвичайно красиве туристичне місто, що зберегло дух середньовіччя, культурну та історичну спадщину. Це поки місто-фініш Camino Podolico, де видають сертифікати тим, хто пройшов або проїхав на велосипеді шлях Вінниця-Кам’янець, або пройшов маршрут Бар — Кам’янець-Подільський.

📌У майбутньому маршрут заплановано продовжити до кордону зі Словаччиною та приєднати до міжнародного культурно-туристичного маршруту — Шляху святого Якова.

⚠️Маршрут пролягає максимально зручними мальовничими стежками та дорогами біля найвідоміших пам’яток культури, історії та архітектури цієї частини Вінниччини. Він веде біля річок, водойм та цілющих джерел, млинів, через поля, лісосмуги, парки, біля церков та монастирів тощо.

✅Проміжними пунктами маршруту є:
📍Селище,
📍Гнівань,
📍Демидівка,
📍Браїлів,
📍Жмеринка,
📍Северинівка,
📍Ялтушків,
📍Віньківці,
📍Зіньків,
📍Маліївці,
📍Дунаївці,
📍Маків.

У десяти з них (крім Селища та Демидівки) офіційним пілігримам (туристам, що реєструються на початку подорожі) ставлять печатки чи наліпки у паспорт.
‼️ Усі матеріали для мандрівників за посиланням: cutt.ly/0QkXlWP
😍 Тож ласкаво просимо на Camino Podolico! Збирайте необхідні речі, взувайте зручне взуття і гарної Вам дороги! Buen Camino!

❗️Підписуйтеся на сторінку Camino Podolico www.facebook.com/camino.podolico та не пропустіть найцікавіше! Лише тут ви першими дізнаєтеся про новини реалізації проєкту!

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

(за матеріалами офіціної сторінки Camino Podolico www.facebook.com/camino.podolico)
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

САТЕЛІТНИЙ РАХУНОК ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА ТУРИСТИЧНИЙ БАРОМЕТР

Раді поділитися з вами новиною про появу в Україні сателітного рахунку в туризмі, який базується на методології та результатах проведеного статистичного аналізу у відповідності до міжнародних рекомендацій ЮНВТО.
Розвиток активного екогічного туризму (як і будь -якого іншого) пов’язується із створенням туристичного продукту, розбудовою туристичної інфраструктури, зростанням інвестиційних надходжень, формуванням і зміцненням іміджу території, низкою рішень щодо урбаністичного дизайну, напрямів і форм промоції. І кожне таке рішення потребує надійного інформаційного забезпечення, що ґрунтується на розрахунку й аналізі кількісних індикаторів, в основі яких лежать статистичні дані. Про це йшлося сьогодні під час онлайн презентації Туристичного барометру в Україні від НТОУ.
Спільнота грінвейсівців радо вітає такі важливі зрушення у статистиці туризму та готова долучитись до подальшої співпраці з усіма залученими у процес.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

СУЧАСНІ ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ТУРИЗМУ

від наших партнерів з AmistadGroup для:
- туристичних міст, регіонів, територіальних громад
- національних парків та заповідників
- музейних об'єктів та скансенів
- лісових господарств
- аеропортів

Цінність компанії:
- авторська платформа Treespot, стабільна і відтестована на сотнях проектів
- єдина система управління даними (CMS) одразу на три пристрої - смартфон, комп'ютер та інформаційний кіоск
- десятки модулів на вибір
- спеціалізація саме в туризмі, навігації, геолокації
- індивідуальний піхід до кожного проекту

Більш детально на сайті: amistadmobile.com/uk
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Приємні звістки маємо для ринку екологічного туризму. Українська компанія Glamping UA виводить у світ нову модель глемпу Safari, яка особлива за своїм функціоналом, з подовженим сезоном використання, адаптується для різного формату гостя і, що важливо, доволі прийнятна по ціні. Щодо останнього, то важливим етапом компанії в комунікації із замовниками є допомога у розрахунках окупності. І, звичайно, індивідуальний підхід до клієнтів.

Модельний ряд Сафарі дозволяє приймати від 2 до 8 людей в одному наметі! В такому глемпі передбачене опалення каміном на дровах, повноцінний санвузол, зона відпочинку навколо каміну, тераса. Такі намети можуть бути встановлені за кілька днів. Камін дає можливість приймати гостей в холодну пору року, та встановлювати в локаціях з обмеженнями електричної мережі.

Зацікавились? Пишіть в особисті повідомлення сторінки Glamping UA або телефонуйте за номером 067 406 00 38

Якщо ви думали про кемпінг, глемпінг, готель, садибу - може варто приглянутись і до цих рішень? 😉 Осінь-зима - найкраща пора підготуватися до наступного туристичного сезону 2021.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Гастро-туристичний "Яблуневий шлях" на Вінничині, створений з ініціативи місцевої громади, поступово набирає все чіткіших обрисів. ... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook
Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу