Новини

52 туристичні стенди на півдні Тернопілля!

Тепле Поділля - ще сто років тому так називали південну частину Тернопільської області. Завдяки своєрідному клімату, великому різноманіттю пам'яток, а також неймовірним ландшафтам і краєвидам, вже тоді ці місця були популярними серед туристів.
Нашим проєктом ми намагаємося активізувати туристичний і волонтерський рух, осучаснити інформаційно об'єкти спадщини, зв'язати їх туристичними шляхами та зробити подорожування більш комфортним. Саме тому, 5-7 листопада 2021 року відбувся черговий етап волонтерських заходів в рамках проєкту "Від мрії до дії", під час якого, трьома паралельними командами було встановлено інформаційні стенди про найцікавіші природні, археологічні, етнографічні, історичні, культурні місця півдня Тернопільської області в межах 13-ти громад. Маємо надію, що інформація на місцях стане в пригоді всім мандрівникам, відкриє багато незнайомого та унікального, а також допоможе спланувати майбутню подорож. Незабаром, про всі ці місця ми розповімо окремо і покажемо їх на мапі. Ну а попереду, на 2022 рік, у нас ще більш амбітні плани, але про це згодом.

Проєкт реалізовано ГО Молодь - майбутнє України в партнерстві з СУМ в Україні та Greenways Ukraine - Зелені Шляхи України за фінансової підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту

Хочемо подякувати великій команді волонтерів і партнерів, підрядникам, місцевому бізнесу та активістам, працівникам і керівникам органів місцевого самоврядування - всім, хто долучався на різних етапах реалізації і готував підгрунтя у попередні роки: Oleksandr Bursanov Павло Приймич Serhii Pidmohylnyi Pavlo Yevtushok Igor Ievtushok Богдан Гавришок Lida Chyr Василь Нестеренко Сергій Глущак Черкас Володимир
Леонід Дудар Тамара Мельник Василь Юрків Людмила Колісник-Немира Volodymyr Shmatko Степан Гречківський Ірина Джуфер Lesia Mandziuk Sveta Dvulit Оксана Ундерко Андрій Крисюк Дмитро Мотринчук Алла Василівна Квач Галина Огородник Дмитро Данчук Віталій Войтухів Світлана Борак. Nazar Kuzma Степан Барна Nazar Iavorskyi Ростислав Яцків База відпочинку Над Стрипою НПП "Дністровський каньйон" Національний заповідник "Замки Тернопілля" Коропецький обласний ліцей-інтернат з ПВФП

-------------------------------------------------------------------
Всеукраїнський проєкт «Від мрії – до дії!», спрямований на підвищення рівня культури волонтерства серед молоді проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Впродовж чотирьох заходів сплавів по річці Дністер, учасники з більшості областей України залучаються до облаштування туристичних та історико – природніх місць вздовж річки Дністер, прибирання сміття на берегах річки в місцях стоянок. Також, для учасників сплавів проводяться гутірки про волонтерство, для того, щоб учасники могли самостійно в подальшому робити такі волонтерські ініціативи та долучалися до вже існуючих.
Учасники проєкту облаштують місця для стоянок та прибирають від засмічення пластика та скла, встановлять 52 інформаційних стенди де розміщена інформація про історико – культурні місця вздовж річки Дністер.
Як зазначає голова громадської організації Євтушок Ігор «Цей проєкт має довгострокові результати, а саме: учасники проєкту зможуть використовувати здобуті знання при плануванні своїх майбутніх волонтерських заходів та поширювати здобуті навички про волонтерську діяльність серед молоді. Облаштовані волонтерами інформаційні стенди та місця для туристичних стоянок будуть використовуватися мандрівниками протягом багатьох років».
Проєкт «Від мрії – до дії!» проводиться громадською організацією «Молодіжна організація «Молодь – майбутнє України» за фінансовою підтримкою Міністерства молоді та спорту України в рамках конкурсу проєктів розроблених інститутами громадського суспільства.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

ШЛЯХ CAMINO PODOLICO В УКРАЇНІ

Camino Podolico — перший офіційний піший культурний маршрут, який забезпечує можливість ночівлі на прийнятних відстанях (20-25 км) та підтриманий місцевою владою. Він пролягає через найцікавіші місцини п’ятнадцяти мальовничих населених пунктів Вінницької та Хмельницької областей, ключовими точками серед яких є:

☝️ Вінниця - круте туристичне місто, в якому можна спланувати розваги та відпочинок на будь-який смак на кілька днів. Це одна із двох початкових точок маршруту. Тут тим, хто розпочне свій Шлях Camino Podolico саме з цього міста, у Костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської (вул. Соборна, 12) безкоштовно видають паспорт пілігрима, в який протягом шляху потрібно буде в кожному населеному пункті ставити печатки.
✌️ Бар — мальовниче, спокійне та затишне містечко, з давньою історією та старовинними храмами. Він - друге місто-початок шляху Camino Podolico. У Барській публічній бібліотеці (Майдан Святого Миколая, 30) видають паспорти пілігрима тим, хто розпочне свій маршрут з Бару. А для тих, хто стартує у Вінниці, Бар може стати фінішною точкою маршруту. Їм бібліотека видасть сертифікат про проходження маршруту.
👌 Кам’янець-Подільський — надзвичайно красиве туристичне місто, що зберегло дух середньовіччя, культурну та історичну спадщину. Це поки місто-фініш Camino Podolico, де видають сертифікати тим, хто пройшов або проїхав на велосипеді шлях Вінниця-Кам’янець, або пройшов маршрут Бар — Кам’янець-Подільський.

📌У майбутньому маршрут заплановано продовжити до кордону зі Словаччиною та приєднати до міжнародного культурно-туристичного маршруту — Шляху святого Якова.

⚠️Маршрут пролягає максимально зручними мальовничими стежками та дорогами біля найвідоміших пам’яток культури, історії та архітектури цієї частини Вінниччини. Він веде біля річок, водойм та цілющих джерел, млинів, через поля, лісосмуги, парки, біля церков та монастирів тощо.

✅Проміжними пунктами маршруту є:
📍Селище,
📍Гнівань,
📍Демидівка,
📍Браїлів,
📍Жмеринка,
📍Северинівка,
📍Ялтушків,
📍Віньківці,
📍Зіньків,
📍Маліївці,
📍Дунаївці,
📍Маків.

У десяти з них (крім Селища та Демидівки) офіційним пілігримам (туристам, що реєструються на початку подорожі) ставлять печатки чи наліпки у паспорт.
‼️ Усі матеріали для мандрівників за посиланням: cutt.ly/0QkXlWP
😍 Тож ласкаво просимо на Camino Podolico! Збирайте необхідні речі, взувайте зручне взуття і гарної Вам дороги! Buen Camino!

❗️Підписуйтеся на сторінку Camino Podolico www.facebook.com/camino.podolico та не пропустіть найцікавіше! Лише тут ви першими дізнаєтеся про новини реалізації проєкту!

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

(за матеріалами офіціної сторінки Camino Podolico www.facebook.com/camino.podolico)
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

САТЕЛІТНИЙ РАХУНОК ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА ТУРИСТИЧНИЙ БАРОМЕТР

Раді поділитися з вами новиною про появу в Україні сателітного рахунку в туризмі, який базується на методології та результатах проведеного статистичного аналізу у відповідності до міжнародних рекомендацій ЮНВТО.
Розвиток активного екогічного туризму (як і будь -якого іншого) пов’язується із створенням туристичного продукту, розбудовою туристичної інфраструктури, зростанням інвестиційних надходжень, формуванням і зміцненням іміджу території, низкою рішень щодо урбаністичного дизайну, напрямів і форм промоції. І кожне таке рішення потребує надійного інформаційного забезпечення, що ґрунтується на розрахунку й аналізі кількісних індикаторів, в основі яких лежать статистичні дані. Про це йшлося сьогодні під час онлайн презентації Туристичного барометру в Україні від НТОУ.
Спільнота грінвейсівців радо вітає такі важливі зрушення у статистиці туризму та готова долучитись до подальшої співпраці з усіма залученими у процес.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

СУЧАСНІ ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ТУРИЗМУ

від наших партнерів з AmistadGroup для:
- туристичних міст, регіонів, територіальних громад
- національних парків та заповідників
- музейних об'єктів та скансенів
- лісових господарств
- аеропортів

Цінність компанії:
- авторська платформа Treespot, стабільна і відтестована на сотнях проектів
- єдина система управління даними (CMS) одразу на три пристрої - смартфон, комп'ютер та інформаційний кіоск
- десятки модулів на вибір
- спеціалізація саме в туризмі, навігації, геолокації
- індивідуальний піхід до кожного проекту

Більш детально на сайті: amistadmobile.com/uk
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook
Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу