Новини

Приємні звістки маємо для ринку екологічного туризму. Українська компанія Glamping UA виводить у світ нову модель глемпу Safari, яка особлива за своїм функціоналом, з подовженим сезоном використання, адаптується для різного формату гостя і, що важливо, доволі прийнятна по ціні. Щодо останнього, то важливим етапом компанії в комунікації із замовниками є допомога у розрахунках окупності. І, звичайно, індивідуальний підхід до клієнтів.

Модельний ряд Сафарі дозволяє приймати від 2 до 8 людей в одному наметі! В такому глемпі передбачене опалення каміном на дровах, повноцінний санвузол, зона відпочинку навколо каміну, тераса. Такі намети можуть бути встановлені за кілька днів. Камін дає можливість приймати гостей в холодну пору року, та встановлювати в локаціях з обмеженнями електричної мережі.

Зацікавились? Пишіть в особисті повідомлення сторінки Glamping UA або телефонуйте за номером 067 406 00 38

Якщо ви думали про кемпінг, глемпінг, готель, садибу - може варто приглянутись і до цих рішень? 😉 Осінь-зима - найкраща пора підготуватися до наступного туристичного сезону 2021.
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Гастро-туристичний "Яблуневий шлях" на Вінничині, створений з ініціативи місцевої громади, поступово набирає все чіткіших обрисів. ... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

КНИГА ПРО ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМ

Днями побачило світ IV актуалізоване видання наших польських колег, авторства Dominika Zareba
У 2021 році будемо планувати візит Домініки до України, з презентацією цієї книги.IV zaktualizowane wydanie "Ekoturystyki" drukuje się 😍!
... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

Про нову зелену туристичну дестинацію на Львівщині ... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook

ПРО ГІРСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПРИТУЛОК "ЯВІРНИК" ... Дивитись більшеДивитись менше

Глянути на Facebook
Обліковий запис в Грінвейс Україна
Введіть будь-ласка, свій логін та пароль для входу